Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizarea ciubărelor pentru apă sărată și a piscinei supraterane, proiect promovare sat Costiui.
- Număr anunț
- DA41011864
- Autoritate contractantă
- Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
- Furnizor / câștigător
- GREEN LINE STUDIO SRL (CUI 33062239)
- Cod CPV
- 45212212-5 · Lucrari de constructii de piscine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.000 RON
- Valoare atribuită
- 265.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 14:42
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
265.000 RON
din 265.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro