Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere jucării tradiționale din lemn

Număr anunț
DA41012628
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
Furnizor / câștigător
SECLERCOM SRL (CUI 21626555)
Cod CPV
37524300-0 · Jocuri clasice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
18.08.2026 15:39
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.