Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card reader Hama Cititor de carduri SD/microSD USB 3.0

Număr anunț
DA41013065
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
Cod CPV
30233320-0 · Cititoare combinate de carduri inteligente si amprente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,65 RON
Valoare atribuită
239,65 RON
Data publicării
18.08.2026 19:41
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 23:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,65 RON

din 239,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.