Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu teflonat (siliconic) 1x1.5 mmp
- Număr anunț
- DA41012910
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
- Furnizor / câștigător
- CELAROM POWER AND TOOLS SRL (CUI 31693187)
- Cod CPV
- 32572000-3 · Cabluri de comunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 16:24
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 18:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480 RON
din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro