Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera IP 4MP, lentila 4mm, Smart IR 30m, Mic, PoE, IP67 - UNV IPC2314LB-AF40-ECO

Număr anunț
DA41012727
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
CRISTAL SRL (CUI RO951839)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,30 RON
Valoare atribuită
199,30 RON
Data publicării
18.08.2026 15:51
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 18:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,30 RON

din 199,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.