Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare și montaj sistem de înștiințare și avertizare-alarmare publică conform studiu audibilitate

Număr anunț
DA41012086
Autoritate contractantă
COMUNA LISA (CUI 4443434)
Furnizor / câștigător
AXATEL SERVICE SRL (CUI RO16853357)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.450 RON
Valoare atribuită
131.450 RON
Data publicării
18.08.2026 14:55
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.450 RON

din 131.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.