Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale laborator ; consumabile laborator , recipienti s recoltare, lame , eprubete si pipete )
- Număr anunț
- DA41012488
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BACAU (CUI 4535830)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.949,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.949,60 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:25
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.949,60 RON
din 8.949,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro