Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE TRASAT TEREN FOTBAL

Număr anunț
DA41011797
Autoritate contractantă
Comuna Giurgeni (Primaria Giurgeni) (CUI 4427951)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
37471700-7 · Marcatoare de gazon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
18.08.2026 14:37
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.