Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat - LABORATOR / BOLI INFECTIOASE
- Număr anunț
- DA41012063
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.752,51 RON
- Valoare atribuită
- 11.752,51 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 14:54
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.752,51 RON
din 11.752,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro