Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner 4m , SET CUPE PERSONALIZATE

Număr anunț
DA41011894
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
Furnizor / câștigător
I.I. DEMETER A.KAROLY (CUI 39487069)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.482 RON
Valoare atribuită
6.482 RON
Data publicării
18.08.2026 14:44
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.482 RON

din 6.482 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.