Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENTILATOR DE MASA ZASS ZTF 1203

Număr anunț
DA41011806
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,61 RON
Valoare atribuită
106,61 RON
Data publicării
18.08.2026 14:38
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,61 RON

din 106,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.