Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii la comanda beneficiarului

Număr anunț
DA41012279
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
BYTRANS UNIVERS SRL (CUI RO29837965)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,22 RON
Valoare atribuită
413,22 RON
Data publicării
18.08.2026 15:08
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,22 RON

din 413,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.