Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bratari identificare pacienti (ADULTI) - rola
- Număr anunț
- DA41021585
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.480 RON
- Valoare atribuită
- 6.480 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:49
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.480 RON
din 6.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro