Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet hartie si articole din hartie( ref 1156/14.08.2026)
- Număr anunț
- DA41021151
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.475,59 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 07:58
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.475,59 RON
din 2.475,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro