În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA) pentru o perioadă de 12 luni, fără decontare directă - SRTFC Constanța
- Număr anunț
- SCN1179016
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 08:13
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278667
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
20.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.