În desfășurare Anunț de participare

Execuție lucrări pentru obiectivul de investiții REABILITARE ENERGETICA A BLOCURILOR DE LOCUINTE DIN ORASUL CALAN, JUDETUL HUNEDOARA - str. Bradului 11 Cod SMIS 347756

Număr anunț
SCN1179017
Autoritate contractantă
ORASUL CALAN (CUI 5742434)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.709.426,49 RON
Data publicării
24.08.2026 08:17
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278529

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.