Acasă · Licitații
· Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 31,3% sub estimat
Servicii de dezafectare, preluare si trasnsport in vederea eliminarii/valorficarii, conform prevederilor OUG nr.92/2021, a deseurilor cu continut de PCB existente in cadrul ANIF-FTIF Teleorman
- Număr anunț
- SCNA1136273
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Cod CPV
- 90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.370 RON
- Valoare atribuită
- 269.700 RON 31,3% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 10:45
- Anunț de participare
- SCN1175779
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
04.06.2026 14:10
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SETCAR SA CUI RO 6873861
Subcontractanți 1
SCARLET ELECTRICA ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI S.R.L. CUI 41536520
Valoare atribuită
269.700 RON
din 392.370 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 122.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.