Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,0% sub estimat
“Realizarea de lucrări necesare pentru inchiderea cailor de acces in subteran si redarea in circuitul agricol a amplasamentului terenului proprietatea Boboescu Gheorghe pentru punerea in aplicare a Sentintei Civile nr. 873/05.07.2013, pronuntata in Dosarul nr. 2317/313/2012, ramasa definitive prin Decizia nr. 212/05.02.2014 a Curtii de Apel Craiova”
- Număr anunț
- SCNA1136277
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.322,89 RON
- Valoare atribuită
- 113.304,42 RON 5,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 11:09
- Anunț de participare
- SCN1176759
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROMFEREX IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14060088
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EMIPROD S.R.L. CUI RO10353506
Valoare atribuită
113.304,42 RON
din 119.322,89 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 6.018,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.