Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor USB

Număr anunț
DA41031199
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea militara 02415 Bucuresti (CUI 4183318)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32572000-3 · Cabluri de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
21.08.2026 11:01
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.