Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carti pentru biblioteca

Număr anunț
DA41033405
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.460,08 RON
Valoare atribuită
4.460,08 RON
Data publicării
21.08.2026 13:38
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.460,08 RON

din 4.460,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.