Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLFAC TRIO 140 EC -500ML R
- Număr anunț
- DA41033454
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- AGRII ROMANIA S.R.L. (CUI RO1827872)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317,68 RON
- Valoare atribuită
- 317,68 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:41
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
317,68 RON
din 317,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro