Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Munitie calibrul 9x18mm, munitie calibrul 12 BRK Brenneke, munitie calibrul 12 Gauge bila cauciuc
- Număr anunț
- DA41031727
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
- Furnizor / câștigător
- TIR SPORTIV S.R.L. (CUI RO40211066)
- Cod CPV
- 35330000-6 · Munitie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.140 RON
- Valoare atribuită
- 18.140 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:32
- Termen limită
- 28.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.140 RON
din 18.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro