Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brit Premium by Nature Adult L, 15 kg
- Număr anunț
- DA41019395
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- YOUR STUFF SRL (CUI RO28141905)
- Cod CPV
- 15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.335 RON
- Valoare atribuită
- 3.335 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:22
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.335 RON
din 3.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro