Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet elemente de joaca pentru "Amenajare spatiu de joaca pentru Gradinita Valea Grecului"
- Număr anunț
- DA41033485
- Autoritate contractantă
- Comuna Duda Epureni (Primaria Duda Epureni) (CUI 3394350)
- Furnizor / câștigător
- ANDREII TEHNOMETAL S.R.L. (CUI 42429807)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.650 RON
- Valoare atribuită
- 33.650 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:45
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.650 RON
din 33.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro