Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet elemete de joaca pentru copii

Număr anunț
DA41033592
Autoritate contractantă
Comuna Duda Epureni (Primaria Duda Epureni) (CUI 3394350)
Furnizor / câștigător
ANDREII TEHNOMETAL S.R.L. (CUI 42429807)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.250 RON
Valoare atribuită
37.250 RON
Data publicării
21.08.2026 13:55
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.250 RON

din 37.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.