Ofertă acceptată Cumpărare directă

MM23TGL

Număr anunț
DA41034613
Autoritate contractantă
Directia de Servicii Publice Orasului Targu Lapus (CUI RO38567500)
Furnizor / câștigător
GAP AUTO SRL (CUI RO24990851)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014,87 RON
Valoare atribuită
2.014,87 RON
Data publicării
24.08.2026 08:15
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.014,87 RON

din 2.014,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.