Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie recurenta fiat doblo

Număr anunț
DA41023275
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SOCIALE - UNITATEA TERITORIALA 310 (CUI 4149979)
Furnizor / câștigător
SUPERCARS AUTOSTART SRL (CUI 36213620)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.086,89 RON
Valoare atribuită
6.086,89 RON
Data publicării
20.08.2026 10:32
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.086,89 RON

din 6.086,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.