Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motocoasa FS235 STIHL PROMO ( ref 1179/20.08.2026)
- Număr anunț
- DA41034593
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.123,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.123,58 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 08:10
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.123,58 RON
din 2.123,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro