Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCHIRIERE BULDOZER cu operator 120 ore, INCHIRIERE EXCAVATOR PE SENILE 32TO cu operato 150 ore,INCH
- Număr anunț
- DA41029301
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDU BIRGALUI (CUI 14156590)
- Furnizor / câștigător
- SOIMUL BARGAULUI (CUI 29727350)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.800 RON
- Valoare atribuită
- 100.800 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:05
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.800 RON
din 100.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro