Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatii acoperis intrare
- Număr anunț
- DA41032448
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 5010110)
- Furnizor / câștigător
- OVI CAMI LIGI CAR WASH (CUI RO40061651)
- Cod CPV
- 45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.353,53 RON
- Valoare atribuită
- 49.353,53 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:18
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.353,53 RON
din 49.353,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro