Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

RECHIZITE SCOLARE

Număr anunț
DA41006249
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.240 RON
Valoare atribuită
14.980 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
18.08.2026 09:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.980 RON

din 15.240 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 260 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.