Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Jaluzele verticale material textil cu lamela de 127 mm
- Număr anunț
- DA41033168
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ROLLSTAR PRODEXIM SRL (CUI RO5033912)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.492,80 RON
- Valoare atribuită
- 43.492,80 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:17
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.492,80 RON
din 43.492,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro