Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizarea sistemului de iluminat public stradal, in Com Ciceu-Giurgesti, Judetul Bistrita-Nasaud

Număr anunț
DA41030073
Autoritate contractantă
Comuna Ciceu Giurgesti (CUI 4512372)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.318,13 RON
Valoare atribuită
750.318,13 RON
Data publicării
21.08.2026 09:54
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750.318,13 RON

din 750.318,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.