Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tractor de tuns si tocat vegetatie Seco GOLIATH GC 92/23H 4WD, 23 CP, benzina, 92 cm, 4x4
- Număr anunț
- DA41034710
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- WOLFCOR-GROUP SRL (CUI RO37313775)
- Cod CPV
- 16100000-6 · Utilaje agricole si forestiere pentru pregatirea sau cultivarea solului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.074,38 RON
- Valoare atribuită
- 66.074,38 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 08:28
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.074,38 RON
din 66.074,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro