Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale electrice si sanitare

Număr anunț
DA41034913
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 11937660)
Furnizor / câștigător
EURONIC ACTIV SRL (CUI RO36750658)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108,12 RON
Valoare atribuită
1.108,12 RON
Data publicării
24.08.2026 08:55
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,12 RON

din 1.108,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.