Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere / revizuire "Harta de Zgomot pentru municipiul Oradea”
- Număr anunț
- DA41023149
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
- Cod CPV
- 71313100-6 · Servicii de consultanta in combaterea zgomotului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189.036 RON
- Valoare atribuită
- 189.036 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:24
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189.036 RON
din 189.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro