Număr anunț
DA41030835
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Pater Godo Mihaly (CUI 29026335)
Furnizor / câștigător
HIPERBOREA IMPEX SRL (CUI RO4869260)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,76 RON
Valoare atribuită
508,76 RON
Data publicării
21.08.2026 10:41
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,76 RON

din 508,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.