Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.

Număr anunț
DA41035002
Autoritate contractantă
LICEUL AGRICOL ”DR. C. ANGELESCU” BUZAU (CUI 4233807)
Furnizor / câștigător
TERMOKLIMA SRL (CUI RO13038090)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.08.2026 09:04
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.