Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla planseu MBS, DA60
- Număr anunț
- DA41027062
- Autoritate contractantă
- Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
- Furnizor / câștigător
- PROINVEST GROUP SRL (CUI RO13417272)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.163,31 RON
- Valoare atribuită
- 8.163,31 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:22
- Termen limită
- 28.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.163,31 RON
din 8.163,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro