Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator auto 12v efb
- Număr anunț
- DA41035007
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare si Perfectionare a Politistilor "Nicolae Golescu" Slatina (CUI 32636821)
- Furnizor / câștigător
- LINŢOIU ION-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20164423)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454,55 RON
- Valoare atribuită
- 454,55 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:04
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
454,55 RON
din 454,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro