Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proces de modernizare a dispensarului din comuna Bălăceanu, județul Buzău

Număr anunț
DA41030873
Autoritate contractantă
Comuna Balaceanu (CUI 2407869)
Furnizor / câștigător
UŞA SPRE ACASĂ S.R.L. (CUI 52069934)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
21.08.2026 10:43
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.