Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA41021917
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- DIMIVALEXLUD S.R.L. (CUI 41538199)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.362 RON
- Valoare atribuită
- 4.362 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:11
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.362 RON
din 4.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro