Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica

Număr anunț
DA41035044
Autoritate contractantă
ORASUL CRISTURU SECUIESC (CUI 4367647)
Furnizor / câștigător
MODULUS SRL (CUI 8228749)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257,43 RON
Valoare atribuită
1.257,43 RON
Data publicării
24.08.2026 09:08
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257,43 RON

din 1.257,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.