Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale electrice - DAS
- Număr anunț
- DA41035265
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- DAC CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 22854357)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,99 RON
- Valoare atribuită
- 839,99 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:26
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
839,99 RON
din 839,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro