Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER ELECTRIC TR2000T 80B - CSRCTD Piatra Neamt
- Număr anunț
- DA41026284
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,75 RON
- Valoare atribuită
- 610,75 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:32
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
610,75 RON
din 610,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro