Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XIFIA 400MG X 5 CPR FILM (CEFIXIMUM)- FARM. 43 AUG -OCT 2026
- Număr anunț
- DA41033001
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,50 RON
- Valoare atribuită
- 268,50 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:01
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,50 RON
din 268,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro