Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE BIROTICA

Număr anunț
DA41034457
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHEORGHE SINCAI TG. MURES (CUI 4323381)
Furnizor / câștigător
COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,60 RON
Valoare atribuită
944,60 RON
Data publicării
24.08.2026 07:13
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,60 RON

din 944,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.