Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGIRE ABONAMENT ANUAL EXISTENT 125 LICENȚE MICROSOFT 365 BUSINESS STANDARD

Număr anunț
DA41030080
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.585 RON
Valoare atribuită
71.585 RON
Data publicării
21.08.2026 09:54
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.585 RON

din 71.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.