Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tricouri de antrenament pentru echipele baschet juniori U16F si U18M ale CSM Târgu Jiu

Număr anunț
DA41026064
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL TARGU JIU (CUI 40948026)
Furnizor / câștigător
ARTEGO SA (CUI RO2157428)
Cod CPV
18330000-1 · Tricouri si camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.808 RON
Valoare atribuită
2.808 RON
Data publicării
20.08.2026 13:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.808 RON

din 2.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.