Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE GATIT CU 6 OCHIURI SI 4 PLACI NETEDE

Număr anunț
DA41035193
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "PETRU MUSAT" SUCEAVA (CUI 4244571)
Furnizor / câștigător
ARTRA SRL (CUI RO8420689)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.050 RON
Valoare atribuită
33.050 RON
Data publicării
24.08.2026 09:21
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.050 RON

din 33.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.